Танцювальний колектив «Росинка» відсвяткував свій 15-річний ювілей!

Відео: Юлія Карпеченко.

Ці танцюристи тільки починають свій шлях до великого мистецтва. Колектив “Росинка” відзначив свій 15-ти річний ювілей. У святковому концерті взяли участь 130 дітей, при чому наймолодшому учаснику щойно виповнилося чотири роки. Разом із ними пританцьовувала і Антоніна Маровді.

Останні настанови перед святковим концертом. Хореографи та батьки хвилюються більше, ніж діти. Малеча ж радо ділиться своїми враженнями. Понад 130 дітей показують свої вміння. Наймолодшому учасникові ансамблю – 4 роки. На сцені – українські, іспанські і навіть китайські танки. Практично кожен із танцівників у майбутньому мріє стати видатним хореографом і подорожувати світом.


Наталія Максимова, художній керівник колективу “Росинка”:

– Мы последние несколько лет часто выезжаем на фестивали международного характера за границу, в общем-то там были у нас дипломы первой премии, вторая премия, иногда и третья, но вобщем-то для них это скажем тоже своего рода достижение.

Тут кожен учасник соліст, а кожен виступ зриває у залі овації. Найвдячніші шанувальники-батьки.

Тамара Чумак, мати танцівниці:

– Тільки радість і щастя і безумовно на очі зразу навертаються сльози, тільки радість гордість і теплі почуття прекрасні.

Незважаючи на досягнення, не обходиться й без труднощів у роботі. Немає власного великого приміщення. Діти займаються в класах, які раніше призначалися для груп у дитсадку.

Наталія Кібардіна, директор центру творчості Деснянського району:

– Найзавітніша наша мрія, це власний будинок, власний палац, який ми чекаємо близько семи років і будівництво якого, як нам обіцяють має початися в цьому році.

Попри все, колектив сподівається, що вже наступного року отримає звання народного.

Антоніна Маровді. Василь Меновщиков. Новини. Телеканал Інтер.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/04/04/761967.html