Студія

studiia-0186

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ

До студії приймаються фізично здорові діти віком від 4-х до 7-ми років на конкурсній основі. Відбір включає в себе перевірку:

  • Необхідних природних даних: гнучкість, пластичність, виворотність, стрибок
  • Музичних даних: ритмічність, рухливість, музичність
  • Ознайомлення з внутрішніми правилами та обов’язками вихованців студії.

Групи комплектуються за віком від 15 до 20 осіб. Заняття проводяться згідно розкладу. Діти на заняття приходять у спеціальному одязі та взутті.

Програма передбачає 2 -3 роки навчальної підготовки. Протягом навчання, учні здобувають початкову хореографічну освіту. Основними навчальними предметами є: музично-ритмічне виховання, розтяжка, елементи класичного танцю, елементи народного танцю.

Підготовчий рівень – це робота над постановкою корпусу, ніг, рук,голови, оволодіння простими танцювальними рухами, вироблення навичок передавання характеру руху, орієнтування на сценічному майданчику.

Заняття хореографії проводиться у супроводі музики. У підготовці та проведенні заняття поряд з викладачем бере участь акомпаніатор, який готує музичний матеріал відповідно до вимог програми та конкретного заняття.

Заняття спрямовані на загальний розвиток дітей, виявлення здібностей та обдарувань, прищеплення інтересу до творчої діяльності, адаптацію вихованців до позашкільної діяльності.

Формами контролю за результативністю навчання є підсумкові заняття, звітні концерти для батьків, участь у різноманітних фестивалях і конкурсах.

По закінченні навчання у студії вихованці складають іспити з основних навчальних предметів та переходять до основного складу ансамблю.