Про нас

yuvileinii-konsert-2016-600

Ми танцюємо завжди!

«Росинка» – це ти,

«Росинка» – це я,

Це наша велика і дружня сім’я!

Ансамбль створений та працює на базі Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району міста Києва.

«Росинка» – це великий колектив з багаторічними традиціями. Свій творчий шлях ансамбль розпочав у 1996 році. В ансамблі займаються діти віком від 4-х до 21 року. В даний час колектив нараховує близько 150 дітей.

У 2007 році було присвоєно звання «Зразковий», у 2012 році колективу присвоєно почесне звання «Народний художній колектив».

У репертуарі колективу більше 30 танцювальних номерів різного жанру: українські танці, сюжетні, танці народів світу, дитячий репертуар, сучасні хореографічні композиції. Кожен тривалий і трудомісткий репетиційно-постановчий процес приносить в нагороду дітям радість концертного виступу та гучні аплодисменти глядачів.

Ансамбль бере активну участь у заходах району та міста, концертах та конкурсах, благодійних фестивалях.
Багата біографія колективу і творчими здобутками. Ансамбль є лауреатами і дипломантами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. «Росинка» є володарем Гран-прі Міжнародних фестивалів:

  • Чехії (2012),
  • Болгарії (2012),
  • Львові (2013),
  • Києві (2012, 2013, 2014).

Також ансамбль має спеціальні нагороди та призи:

  • «Приз глядацьких симпатій». Міжнародний фестиваль «Феєрія танцю» м. Київ (2013)
  • «Кращий танцівник». Всеукраїнський хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» м. Умань (2015)

Виховний процес і активність дітей збагачується присутністю традицій у колективі – посвячення в хореографи, святкування перемог у конкурсах і фестивалях, проведення вихідних днів, літній відпочинок, проведення випускного вечора старших учнів , проведення підсумкових занять, концертів, передача кращих номерів програми наступному поколінню. Ці традиції роблять перспективним життя колективу, допомагають згуртувати дітей. У кожної дитини з’являється відчуття причетності до важливої діяльності, яка заохочується оточуючими.

В даний час ансамбль і надалі підтримує і вдосконалює свій творчий рівень.

У квітні 2016 року ансамбль відзначив свій 20-ти річний ювілей. На святковому концерті були присутні батьки, друзі, шанувальники танцю, почесні гості та випускники ансамблю.

yuvileinii-konsert-2016-570

yuvileinii-konsert-2016-530

yuvileinii-konsert-2016-550